fb

Perfumy L'amour Nr L12

Perfumy L'amour Nr L12

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
17,99 zł
Ilość

Subtelnie seksowna i przyciągająca uwagę kompozycja jest idealną propozycją na każdą okazję i porę dnia. Orientalne, słodkie i owocowo-kwiatowe składniki uzupełniają się, tworząc bardzo kobiecy i romantyczny eliksir szczęścia. Rozpal zmysły zapachem czerwonych pomarańczy zestawionych z ostrą nutą ziaren kolendry. W dalszej fazie zapachu wyczujesz akordy fiołka i jaśminu, a długotrwały aromat wanilii i drzewa sandałowego dopieści kompozycję orientalnym akcentem. Zapach perfum wibruje na skórze słodko-kwiatowym aromatem, którego nie spotkasz w żadnej innej buteleczce.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Lacoste - Touch of Pink

Pojemność: 90ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
142,00 zł
Ilość

Brak produktu
Niewątpliwie mistrzowska marka, łącząca świat zmysłowych perfum z aktywnością i sportem przedstawia bestsellerowy zapach Touch of Pink! Kompozycja przeznaczona dla radosnych i energicznych kobiet zaprasza na spotkanie z owocowo-kwiatową świeżością i romantyczną słodyczą. Cytrusy mieszają się tu z korzennym dodatkiem przypraw, esencji drzewnych i woniami aromatycznych kwiatów. Różowa, ergonomiczna buteleczka skrywa klucz do pozytywnego myślenia i szczęścia. Dotknij piękna z legendarną kompozycją francuskiej marki Lacoste.
 

Lacoste - Pink (Touch of Pink) 90 ml

 
Pierwsze spotkanie z Touch of Pink od razu sprawi, że poczujesz przypływ energii. Tropikalne czerwone pomarańcze zestawiono z ostrą nutą ziaren kolendry. Efektem jest niezwykle ciekawe otwarcie, które płynnie przechodzi w świat kwiatowego wdzięku. Wyczuwalne są akordy jaśminu i intensywnego fiołka. W nucie bazy perfum Lacoste Touch of Pink znalazł się duet złożony ze słodkiej i zmysłowej wanilii i balsamicznego drzewa sandałowego.