fb

Perfumy L'amour Nr L140

Perfumy L'amour Nr L140

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
17,99 zł
Ilość

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak dużo Twój zapach perfum może o Tobie mówić. Dobierając go, wyrażasz siebie, swój styl, swoje podejście do życia, swoją osobowość. Jeśli chcesz poczuć się niczym bogini, prawdziwa królowa otoczona aurą niezwykłego zapachu, który czuć będzie dookoła Ciebie, to bez wątpienia te właśnie perfumy okażą się być wyśmienitym wyborem. Wystarczy zamknąć oczy, by móc wejść w zupełnie nowy wymiar piękna i totalnie innego świata.Trzy składniki: jaśmin, kaszmir i bursztyn, a przyjemność dla naszych zmysłów - nieziemska.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Mugler - Alien

Pojemność: 60ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
255,00 zł
Ilość

Brak produktu
Perfumy Mugler Alien tworzą kilka zupełnie innych zapachów, ale razem tworzących naprawdę wyśmienitą kompozycję. Kwiaty jaśminu, kaszmeran i piżmo, a do tego biała ambra stanowiąca uzupełnienie całości. Czyż można chcieć czegoś więcej? Jeśli perfumy orientalne, z jednej strony delikatne, z drugiej niezwykle intensywne, to na pewno ta właśnie propozycja okaże się spełnić potrzeby każdej z kobiet. Bez względu na to, czy masz na sobie czerwoną sukienkę wieczorową, jeansy i koszulę, czy może garsonkę z najnowszej kolekcji cenionej marki, w połączeniu z tymi perfumami, z pewnością będziesz wyglądała perfekcyjnie.
 

Perfumy Alien Mugler

 
Alien Mugler to wybór, który zachwyci Cię w każdym tego słowa znaczeniu. Jego twórcami są Dominique Ropion i Laurent Bruyere, a sam zapach pochodzi z kolekcji Thierry Mugler Alien. Nowy wymiar piękna w otoczeniu niezwykłych zapachów? Tak, teraz jest to możliwe, jeśli tylko wybierzesz Alien - perfumy, które wyrażają więcej, niż tysiące słów. Tak niezwykłe, tak wyjątkowe i tak niebanalne, iż sam zapach może zapewnić Tobie doskonały wygląd, za którym obejrzy się dosłownie każdy.