fb

Perfumy L'amour Nr L205

Perfumy L'amour Nr L205

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - wodne
17,99 zł
Ilość

Zapach, którego nuty głowy to mandarynka, nuty morskie; nuty serca: jaśmin, liść laurowy; nuty bazy: bursztyn, drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczuli

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Paco Rabanne - Invictus

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - wodne
449,00 zł
Ilość

Brak produktu
Jeśli minimalizm, to na pewno ten zapach wpisuje się w to doskonale. Kilka prostych zapachów, a tworzą one jedną, wyśmienitą całość. Nuty morskie, skórka z grejpfruta, wawrzyn, a do tego paczula, ambra i drzewo gwajakowe. Jeśli więc drzewny zapach z nutą orzeźwienia, szaleństwa i totalnej przyjemności dla ciała i ducha, to na pewno właśnie te perfumy okażą się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Męskość w najlepszym tego słowa znaczeniu? Tak, z tymi perfumami jest to jak najbardziej możliwe. Otul się zapachem, który pożądać będą kobiety, postaw na perfum, z którym poczujesz prawdziwą męską naturę. Jesteś gotowy?
 

Paco Rabanne - Invictus perfumy

 
Paco Rabanne Invictus to zapachy pełne świeżych, wodnych kwiatów. To woń, którą cenią sobie mężczyźni i za jaką oglądają się kobiety. Invictus oznacza niezwyciężony i taki właśnie możesz poczuć się z tymi perfumami właśnie Ty. Bądź sam dla siebie bohaterem, bądź kimś, kim zawsze chciałbyś być. Czasami perfumy są w stanie podkreślić w mężczyźnie jego mocne strony, czasami je z niego wydobyć. Invictus perfumy zrobią to wszystko za Ciebie.