fb

Perfumy L'amour Nr L206

Perfumy L'amour Nr L206

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
17,99 zł
Ilość

Klasyczny zapach, którego nutami głowy są liść czarnej porzeczki, bergamotka, tangeryna i liść pomidora. Nutami serca są pieprz i róża. Nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Lacoste - Essential

Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
158,20 zł
Ilość

Brak produktu
Lacoste Essential 125ml to połączenie tak różnorodnych zapachów, iż trudno byłoby sobie wyobrazić dobre ich zestawienie. A jednak! Ten perfum jest tego bardzo dobrym przykładem. Aromat mandarynki, czarnej porzeczki i bergamotki łączy się z pieprzem i różą, a także paczulą i drzewem sandałowym. To, co stanowi prawdziwą zaletę tego perfumu, to wciąż zmieniające i przenikajace się między sobą zapachy. To, co czułeś rano może zupełnie inaczej pachnieć wieczorem. Z perfumami Lacoste Essential niczym kameleon możesz zmieniać swoje oblicza, wciąż pokazując siebie w innej odsłonie.
 

Perfumy Lacoste Essential 125ml

 
Lacoste Essential to energetyczny zapach, który uwalnia się z każdą kolejną godziną, wciąż pachnąc mocniej, bardziej i wciąż zupełnie inaczej. Jest to idealny wybór do wykorzystania w ciągu dnia, gdy zawsze chcemy czuć się świeżo, w pełni energii i pełnej męskości w najlepszym tego słowa znaczeniu. Uwolnij swój zapach nutą drzewnych aromatów i bez względu na miejsce - czuj się panem świata. Z tymi perfumami możesz wszystko. Bądź tam gdzie chcesz i kiedy chcesz!