fb

Perfumy L'amour Nr L208

Perfumy L'amour Nr L208

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
17,99 zł
Ilość

Pozwól, by twoimi zmysłami zawładnęło nieoczywiste, wręcz skrajne połączenie subtelnego ciepła z ostrym orzeźwieniem. Te niezapomniane doznania zagwarantuje oryginalna kompilacja odświeżających: bergamotki, cytryny oraz sycylijskiej mandarynki w zestawianiu z delikatną, acz niedającą o sobie zapomnieć lawendą. W zupełnie inne zakamarki duszy zaprowadzi cię natomiast kompozycja niebywale intensywnych, ale przecież różniących się od siebie aromatów – goździka, gałki muszkatołowej, z mniej już orientalnymi jaśminem oraz konwalią.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Dior - Fahrenheit

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
549,00 zł
Ilość

Brak produktu
Perfumy Dior Fahrenheit to kwiatowo-drzewno-balsamiczna kompozycja, jakiej dotąd nie było. Jej charakterystyczny aromat to zasługa wyrazistej, kwiatowej, ale jednocześnie gorzkiej nucie głogu. Jego intensywność podbija jeszcze bardziej woń kwiatu muszkatołowca. Obojętnym ponadto nie pozwalają pozostać akordy odurzająco słodkiej fasoli tonki, zmysłowego i uwodzicielskiego piżma oraz paczuli, cechującej się przydymionym, korzennym i drzewnym aromatem. W zakamarki lasu przeniesie cię także cedr czy drzewo sandałowe.
 

Perfumy męskie Fahrenheit –wyrafinowany zapach nie do zapomnienia

 
Otwórz się na wiele kontrastowych doznań. Niech nie zwiodą cię rześka cytryna z bergamotką, które opanują twe zmysły po otwarciu flakonika. Prawie jednocześnie kontrolę nad nimi przejmą subtelne wanilia, jaśmin oraz fiołek. W twoich nozdrzach znacząco namieszają też akordy konwalii z ziołowym rumiankiem. Obcym nie pozostanie ci ponadto świat orientu. Wyczujesz go dzięki gałce muszkatołowej. Ale Fahrenheit perfumy to też intensywna słodycz. Dbają o nią kapryfolium, lawenda i a przede wszystkim jaśmin fasolka tonka.