fb

Perfumy L'amour Nr L210

Perfumy L'amour Nr L210

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
17,99 zł
Ilość

Przygotuj się na niebywale intensywną kompozycję, w której dominują akordy korzenno- drzewne. W swoją aromatyczną podróż wyruszysz w iście owocowym i odświeżającym towarzystwie soczystego jabłka, bergamotki i nieoczywistego kwiatu pomarańczy. Już chwilę później twoim sercem zawładną nuty zdecydowanie cięższe, którym bliżej do świata orientu. To wyrazisty i dość ciężki kardamon, goździk, charakterna, lekko pieprzna kurkuma czy ziołowe geranium, które zawsze dają o sobie znać. Ale nie sposób też zlekceważyć słodkich już nut wanilii, lawendy oraz drzewa sandałowca.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Hugo Boss – Bottled Intense

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: drzewno - przyprawowe
232,00 zł
Ilość

Brak produktu
Perfumy Hugo Boss Bottled Intense to niesamowicie męska kombinacja, której zapach bazuje na niebywale odświeżającym połączeniu jabłka, bergamotki i kwiatów pomarańczy. Uderzającą na początku rześkość chwilę później zdominują już zdecydowanie intensywniejsze nuty cynamonu, goździków, orientalnego kardamonu oraz kwiatowo- ziołowego, połączonego z różanymi akordami geranium. Przez zróżnicowaną kompozycję przebijają się także słodkie wonności. Nietrudno bowiem wyczuć delikatną, acz kuszącą wanilię oraz charakterystyczną lawendę.
 

Perfumy Hugo Boss Bottled Intense – zapach wyrazisty i niebywale męski

 
Zdecydowane nuty zapachowe perfum Hugo Boss Bottled Intense podkreślą charakter każdego mężczyzny. Owocowe akordy, które opanują zmysły zaraz po otwarciu flakonika to dopiero przedsmak urzekającej i bogatej kompozycji. W inne zakamarki zawiedzie bowiem ciepła kompilacja cynamonu, kardamonu z goździkiem, geranium i lawendą. Intensywność pachnidła podbiją nuty bazowe. Silny drzewny, ale ciepły aromat sandałowca, wręcz ostry, czasem drażniący, żywiczny zapach cedru oraz goryczkowata, trochę przydymiona woń wetywerii nie pozostawią nikogo obojętnym.