fb

Perfumy L'amour Nr L214

Perfumy L'amour Nr L214

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
17,99 zł
Ilość

Pozwól oczarować się niebanalną, pełną kontrastowych aromatów kompozycją, która nie da o sobie zapomnieć. Na początku twoje zmysły rozbudzi kompilacja orzeźwiających cytrusów – świeżej bergamotki, cytryny z Amalfi, mandarynki i kwiatu pomarańczy. Jednak już po chwili doznasz zderzenia z nutami zupełnie innymi –i rozgrzewającymi woniami korzennego kardamonu i cynamonu. Wyraźnie wyczujesz też dość ostre akordy drzewne. Wszystko za sprawą sandałowca i paczuli. Ta niebanalna kompozycja, dzięki jaśminowi, konwalii, wanilii i fasoli tonka przyniesie też ukojenie dla zmysłów.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Joop - Joop Homme (RED)

Pojemność: 125ml
Kategoria zapachu: orientalno - fougere
145,00 zł
Ilość

Brak produktu
Perfumy Joop Homme to orientalno- zmysłowe połączenie, które przyciągnie uwagę mężczyzn dojrzałych i jednocześnie charyzmatycznych. Nikogo bowiem obojętnym nie pozostawi kompozycja świeżych cytrusów - cytryny, pomarańczy, bergamotki i mandarynki przełamana słodkimi nutami wanilii, fasoli tonka oraz jaśminu i konwalii. Po pobudzającej eksplozji rześkości twoją duszę opanują słodkie akordy miodowego i delikatnego jaśminu oraz przywodzącego na myśl wanilię i marcepan – heliotropu. W tej kompozycji znajdzie się też miejsce na odrobinę orientu. A przyniosą ze sobą kardamon z cynamonem.
 

Perfumy Joop Homme – charyzmatyczny zapach dla dojrzałego mężczyzny

 
Rozbudzające zmysły perfumy męskie Joop to kompilacja nut zapachowych tylko pozornie do siebie niepasujących Tak naprawdę komponują się idealnie. Pierwsze powąchanie Joop Homme to to początek intrygującej podróży, w którym rządzi cytrusowy świat mandarynki, bergamotki i pomarańczy. Kolejny w niej przystanek to kraina słodyczy – jaśmin z wanilią, odurzające akordy fasoli tonki i wonie heliotropu. Najbardziej z aromatycznej wyprawy zapamiętasz orientalne nuty kardamonu i cynamonu przemieszane z ziemistymi i przydymionymi akordami paczuli oraz drzewnymi woniami sandałowca.