fb

Perfumy L'amour Nr L680

Perfumy L'amour Nr L680

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
17,99 zł
Ilość

Czego pragnie namiętna i zdecydowana kobieta? Wspaniałej, intensywnej i kuszącej kompozycji perfum, które emanują słodyczą, ostrością i orientalnym charakterem. W perfumach znajdziesz nuty gourmand, takie jak wanilia i kawa. Apetyczna woń ryżu i pikantnego pieprzu nie pozwoli zapomnieć Ci o wyjątkowości tego zapachu. Nuta kwiatu pomarańczy podkreśla kobiecy charakter perfum. Natomiast dodatek głębokiego drzewa sandałowego i piżma nadaje skórze wyrafinowanego i luksusowego charakteru.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

YSL Black Opium Niut Blanche

Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
409,00 zł
Ilość

Brak produktu
Niezawodna broń uwodzicielki, obsesyjnie uzależniająca, dzika i nieposkromiona. Kompozycja Black Opium Nuit Blanche doczekała się swojej premiery w 2016 roku i należy do wariacji wokół linii zapachowej jednego z najsłynniejszych flakonów kobiecych na świecie. Tym razem YSL zaprasza w słodką, orientalną i smakowitą podróż po najdalszych zakątkach wyobraźni. W tym intensywnym zapachu rozpalisz zmysły do czerwoności...
 

YSL Black Opium Nuit Blanche - słodko-ostra kusicielka

 
Warsztat projektantów zapachów francuskiej marki pozostaje wciąż na najwyższym poziomie. Niekonwencjonalne i kontrowersyjne połączenie ziół, owoców, przypraw i kwiatów, pozwala doświadczyć unikatowej, zmysłowej przyjemności. W otwarciu Black Opium Nuit Blanche wyczujemy głębię prażonego ryżu zmieszanego z pikantnym pieprzem Bourbon. Zaskakujące nuty rozmywają się po chwili, aby uwydatnić aromat kwiatu pomarańczy i intensywnych ziaren kawy. Zapach ocieka słodyczą dzięki dodatkowi wanilii połączonej z drzewnym, orientalnym drzewem sandałowym. Dodatek migoczącego akordu piżmowego, wzbogaca zapach szlachetną i elegancką nutą.