fb

Perfumy L'amour Nr L685

Perfumy L'amour Nr L685

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
17,99 zł
Ilość

Zaskakująco minimalistyczna, a zarazem bogata w intensywne aromaty kompozycja, jest przeznaczona dla otwartych i ciekawych świata kobiet. W składzie perfum odnajdujemy romantyczną i kobiecą woń frezji oraz nieprzeciętną, słodką woń likieru z mirabelek. Elegancki i szykowny ton zaznacza obecność akordu mchu dębowego - dojrzałego, drzewnego i balsamicznego. Perfumy rozniecają aurę radości i zmysłowo komponują się z zapachem skóry.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Chloe Nomade

Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
259,00 zł
Ilość

Brak produktu
Chloé nieprzerwanie od 70 lat stara się zaskakiwać i zadowalać kobiety pragnące doświadczać zmysłowych doznań. Marka tworzy subtelne, choć wyraźne i kobiece kompozycje, które tworzą ze skórą wyjątkowe, szyprowo-kwiatowe połączenia. Perfumy Chloé Nomade to wynik współpracy francuskiego domu mody ze znakomitym projektantem perfum Quentinem Bisch. Zapach stworzony w 2018 roku ma trafiać do kobiet ceniących wolność, ruch, aktywność i ciekawość świata. Perfumy dedykowane są eksploratorkom, które odnajdują satysfakcję w każdej przeżytej chwili.
 

Chloé Nomade - pustynne złoto

 
Flakon Nomade przypomina sakwę podróżną, w której przemierzający tereny Nomadzi chowali drogocenne krople wody. Nomade symbolizuje bezcenne przeżycia związane z odkrywaniem siebie i świata. Minimalistyczna, choć bogata w aromaty kompozycja, podkreśla optymistyczny i kobiecy charakter. W pierwszych chwilach kontaktu z zapachem wyczujemy intensywny kwiat frezji. Środek zapachu rozkwita zaś słodkim i esencjonalnym likierem z mirabelek. Kobiece wonie kwiatów i owoców zostały uzupełnione przez dodatek dojrzałego i drzewnego aromatu mchu dębowego.