fb

Perfumy L'amour Nr L692

Perfumy L'amour Nr L692

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
17,99 zł
Ilość

Ten nieprzeciętny i stylowy zapach perfum podkreśla energiczną i romantyczną naturę kobiety. Kompozycja emanuje apetyczną słodyczą i subtelną elegancją. Unikatowe połączenie owoców, stylu gourmand i klasyki perfumiarstwa przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie. W perfumach znajdziesz akordy malin, grejpfrutów i gruszek oraz esencjonalne wonie róż, konwalii i orchidei. Intensywny, słodki aromat pianek i eleganckiego piżma pozostaje wyczuwalny na skórze przez wiele godzin.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Ariana Grande - Ari

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
367,77 zł
Ilość

Brak produktu
Ari to perfumy stworzone z myślą o zalotnych, delikatnych, ale i odważnych kobietach. Kompozycja sygnowana przez artystkę Arianę Grande ma podkreślać złożoną, żeńską naturę. W kryształowo-lustrzanym flakonie zamknięto esencję uosabiającą silny charakter i romantyczną duszę. Zanurz się w tym kwiatowo-słodkim aromacie i odkryj nowy wymiar współczesnych, damskich perfum. Oryginalny charakter perfum Ari sprawi, że na długo pozostanie w pamięci każdej kobiety.
 

Ariana Grande Ari

 
Perfumy Ariana Grande Ari odzwierciedlają nie tylko intrygujący charakter tej artystki. Kompozycja została wydana, aby podkreślać różnorodną kobiecość i radosny sposób bycia. Buteleczkę perfum Ari wyróżnia połączenie słodyczy, kwiatów i zmysłowej elegancji. W nucie głowy znajdziemy połączenie świeżych grejpfrutów, malin i gruszek. Środkowa nuta serca emanuje romantyczną aurą dzięki połączeniu kwiatów orchidei, konwalii i róż. Ostatnia nuta bazy zaskakuje miksem złożonym ze słodkich pianek gourmand, wytwornych akcentów piżma i głębokich akordów drzewnych.