fb

Perfumy L'amour Nr L695

Perfumy L'amour Nr L695

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
17,99 zł
Ilość

Poznaj zapach celebrujący każdą chwilę życia. Kwiaty, cytrusy i orientalna nuta sprawiają, że perfumy te stanowią codzienną afirmację szczęścia i wolności. Utkane ze szlachetnych nut róży i jaśminu w towarzystwie rozkosznych cytrusów, czarują delikatnością i optymizmem. Dodatek luksusowych nut piżma i drzewa sandałowego nadaje kompozycji eleganckiego i szykownego charakteru. Ten zapach stanowi wspaniałe uzupełnienie intrygującej codzienności.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Dior - Joy

Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
399,00 zł
Ilość

Brak produktu
Radość życia może mieć wiele wymiarów. Ta proponowana przez Christiana Diora emanuje delikatnością, romantyzmem i wolnością. Joy jest dedykowany współczesnym kobietom afirmującym każdą chwilę dnia i nocy. Nowoczesny i charyzmatyczny zapach Joy utożsamia siłę i optymizm. Świeże akordy kwiatów i zmysłowe, orientalne tony tworzą zapach kompletny, migoczący blaskiem i orzeźwiający.
 

Perfumy Dior Joy - radość życia

 
Stonowany i doskonale wyważony zapach perfum Dior Joy przypomina o doskonałości natury i proponuje wykwintną podróż w głąb zmysłowych doświadczeń. Kobieta ubrana w Joy emanuje optymizmem i romantyczną elegancją. Owocowo-kwiatowe otwarcie zapewnia uczucie zmysłowej świeżości. W nutach głowy wyczujemy akordy bergamotki i mandarynki, a także akcenty różano-jaśminowe. Głęboka, orientalna nuta drzewa sandałowego ukoi skórę zmysłowym, balsamicznym zapachem, a długotrwała woń piżma sprawi, że ciało będzie czarować otoczenie intensywną głębią i elegancją. Dior Joy wyraża codzienne szczęście i spontaniczność.