fb

L'amour Nr 706

L'amour Nr 706

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
17,99 zł
Ilość

Perfumy, dzięki którym zabłyśniesz i rozświetlisz nawet najciemniejszą noc. Lśniące i tętniące życiem akordy, pozwalają zanurzyć się w pięknie otaczającego Cię świata i w zmysłowości uczuć. Pigwowo-jaśminowa nuta głowy, przeistacza się w waniliowo-drzewną nutę środka, uwieńczoną przez miękki i otulający akcent piżma. Perfumy są eleganckie, głębokie i perfekcyjnie skomponowane.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Micheal Kors - Midnight Shimmer

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
530,00 zł
Ilość

Brak produktu
Migoczący i zmysłowy niczym wieczorny rejs po oceanie, koktajl Midnight Shimmer rozświetli każdą noc i wyjątkową chwilę. Luksusowa marka Michael Kors zaprasza do świata blasku, światła i intensywnych doznań, gdzie afirmuje się każdy moment życia. Fantazyjny i luksusowy flakon perfum Midnight Shimmer uwodzi od pierwszego spojrzenia. Złoto-szafirowa kolorystyka wzbudza zachwyt i kusi, aby zanurzyć się w tej wyjątkowej, zdecydowanej esencji kobiecości.
 

Michael Kors Midnight Shimmer - Twój naturalny blask

 
Aby wyrazić zmysłowy, a zarazem tajemniczy charakter nocy, marka Michael Kors zdecydowała się stworzyć flakon perfum emanujący słodyczą, miękkością i uspokajającą równowagą. W otwarciu perfum wyczuwalne są nuty owocowo-kwiatowe złożone z kwaśnej pigwy i romantycznego jaśminu. Następnie Midnight Shimmer przekształca się w wyrazistą, słodką i kojącą woń wanilii w towarzystwie eleganckiego, otulającego piżma. Na skórze roztacza się też długotrwały aromat balsamicznych i żywicznych drzew. Dzięki kompozycji Midnight Shimmer poczujesz przypływ słodkiego natchnienia i szykowności.