Chanel Allure

Chanel - Allure

Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
539,00 zł
Ilość

Perfumy Allure wydane zostały w 1996 roku. Ich twórcą jest Jacques Polge. Od początku pojawienia się na rynku, stanowią prawdziwy hit, jeśli chodzi o zapach pełnej słońca, kwiatów i radości, o jakiej marzymy, gdy wszystko budzi się po zimowym śnie do życia. W zapachu tym znajdziemy cytrynę, bergamotkę, mandarynkę, i brzoskwinie, uzupełnioną dodatkowo nutą marakui. Nie może zabraknąć także jaśminu, lilii wodnej, frezji, magnolii, róży majowej, a także piwonii i kwiatu pomarańczy. A jeśli do tego romantycznie i kusząco, to całość wypełnia drzewo sandałowe, wanilia, paczula, bursztyn i wetyweria. Czy można chcieć czegoś piękniejszego?
 

Chanel - perfumy Allure

 
Chanel Allure są perfumami, które skierowane są do kobiet lubiących słodkie zapachy pełne kwiatów i owoców. To doskonała propozycja szczególnie ceniona wiosną i latem, gdzie jeszcze bardziej pragniemy podkreślić to szaleństwo, ten delikatny powiew wiatru, słońce opalające naszą twarz. To kwiaty wokół nas, które sprawiają, że chce nam się tańczyć w deszczu i cieszyć każdym przebijającym się promykiem słoneczka.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L134

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
15,99 zł
Ilość

Brak produktu
Czy zapach Twoich perfum może odzwierciedlać Ciebie? Czy to, jakiego zapachu używasz zależne jest od tego, jaki masz styl, co lubisz, jaką jesteś kobietą? Jesteśmy przekonani o tym, że tak. Podstawę tego zapachu stanowi wanilia, wetiweria i drzewo sandałowe. Uzupełnieniem jest bergamotka, mandarynka i brzoskwinia - to coś dla głowy oraz róża, grzybień północny i jaśmin - coś dla serca. W tym wydaniu z pewnością możesz podkreślić swoją delikatność, kobiecość i klasę, ale jednocześnie i postawić na nutę tajemniczej aury i pewności siebie zawartą w odpowiednich akcentach tych perfum. Coś, co sprawi, że poczujesz się jakby w Twoim życiu była zawsze wiosna - zawarte jest w tym jednym flakoniku perfum.