fb

Versace Eros

Versace - Eros

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
359,00 zł
Ilość

Perfumy Versace Eros to zapach, który nie pozwala o sobie zapomnieć. Po pierwsze – Versace Eros zniewalają niebywałą rześkością. Zapewniają ją, przenikające się nuty mięty, skórki cytryny, jak również zielonego jabłka. Przełamanie świeżości gwarantują zaś intensywne nuty ambroksanu, tonki czy drzewnych i ziemistych aromatów mchu dębowego i cedru. Te ostatnie wyróżnia niezwykła moc. Ich żywiczny zapach potrafi zdominować inne wonie. Wyczuwalne w pachnidle korzenne aromaty to natomiast zasługa wetywerii. Ponadto nie sposób pominąć wręcz hipnotyzujących nut geranium.
 

Perfumy Versace Eros – zapach nieoczywisty i złożony

 
Sięgając po perfumy Versace Eros bądź przygotowany na silne doznania, które nieprędko przeminą. Choć po ich otwarciu wyczujesz przede wszystkim cytrusy, jakie kryje w sobie nuta głowy to musisz wiedzieć, że najdłużej towarzyszyć będą ci wonie owoców, które rodzi ziemia – cedru oraz mchu. Zapach drzew, ostre akordy wilgotnego lasu dodadzą wonnościom niebywałej głębi i tajemniczości. Swoje intensywne piętno w nozdrzach odciśnie też niby dyskretna, a jednak niedająca o sobie zapomnieć -wanilia. Jej słodkie nuty z tymi z rześkimi i wyrazistymi uczynią pachnidło intrygującym i pożądanym.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L207

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
17,99 zł
Ilość

Brak produktu

Podkreśl swoją męskość, intrygującą, aczkolwiek nieoczywistą kwiatowo- owocową kompilacją, przełamaną nutami słodyczy razem z ostrością. Na początku twoimi zmysłami zawładnie bardzo wyraziste, ale przyjemne w odbiorze zestawienie. To orzeźwiająca mięta z cytryną i zielonym jabłuszkiem. Jednak już chwilę później przeniesie cię do świata bardziej orientalnego. Wszystko to za sprawą bobu tonka, emanującego suszonym sianem, słodkim karmelem i charakteryzującego się kuszącą wanilią oraz intensywnymi: rumem goździkami, cynamonem i wędzonymi śliwkami.