fb

Armani Si

Armani - Si

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
390,00 zł
Ilość

Armani Si to pierwszy zapach z linii tych wykwintnych perfum. Włoski dom mody słynący z prestiżu i luksusu, proponuje wyjątkowo kobiecy, głęboki i długotrwały zapach skrojony na miarę świadomych i nowoczesnych kobiet. Na całokształt sukcesu Si składają się 3 różnorodne grupy zapachowe: kwiaty, owoce i akordy drzewno-orientalne. Dzięki niebanalnemu zestawieniu najszlachetniejszych składników otrzymujemy tajemniczy, szyprowy i finezyjny zapach - symbol wdzięku, elegancji i kobiecej siły.
 

Giorgio Armani Si - perfumy si, woda perfumowana

 
Wierność i zamiłowanie do klasyki perfum, a zarazem odwaga i nowoczesność, zaowocowały pojawieniem się, przełamującego konwencje zapachu Si. Po rozpyleniu perfum wyczujemy najpierw świeżą woń nektaru z czarnej porzeczki. Owocowy aromat przemienia się subtelnie w romantyczny i kobiecy akord kwiatu frezji i róży. Głębokie i zdecydowane nuty bazy, stanowią o wyjątkowości perfum Giorgio Armani Si. Odnajdziemy tu połączenia ziemistej paczuli, eleganckiego drzewnego piżma, a także przełamującej ten duet słodkiej i wytwornej wanilii. Skład perfum wzbogaca akord Orcanoxu - podkreślający szyprowy charakter zapachu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L2

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Wytworny, elegancki, dojrzały zapach perfum podkreśli głębię kobiecości i żeńskiej siły. Zapach należy do grupy kwiatowo-szyprowej. Znajdziemy w nim esencje szlachetnych składników wykorzystywanych przez najznakomitszych perfumiarzy świata. W pierwszej chwili wyczuwalne są nuty nektaru porzeczkowego i akordy kwiatów: frezji oraz róży majowej. W bazie pulsują eleganckie akcenty roślinnego piżma, ambry i balsamicznej paczuli. Całość dopieszcza słodka i uwodzicielska nuta waniliowa.