fb

Tom Ford – Tobacco Vanille (UNISEX)

Tom Ford – Tobacco Vanille (UNISEX)

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
1 499,00 zł
Ilość

Legendarny artysta i kreator mody Tom Ford prezentuje jeden z najintensywniejszych zapachów na rynku perfum. Minimalistyczny projekt twórcy linii luksusowych zapachów jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od płci. Ta szlachetna i niebanalna kompozycja będzie silnie pobudzać podczas chłodniejszych dni i wieczorów. Tobacco Vanille lubi otwarte przestrzenie - jego ciężka i gęsta projekcja nabiera lekkości pod wpływem powietrza. Perfumy sprawdzą się też podczas nietypowych i ważnych spotkań, czy intymnych randek.
 

Tom Ford Tobacco Vanille - słodki dym

 
Intensywny i ekscentryczny zapach Tobacco Vanille zaskoczy mężczyzn i uwiedzie kobiety. Połączenie dwóch, przeciwstawnych aromatów decyduje o unikatowości tej kompozycji. Nieskończona słodycz laski wanilii igra z dymnym, drzewnym i aromatycznym tytoniem, w wyniku czego odczuwamy zaskakujący, orientalny zapach. Tobacco Vanille Tom Ford to woń odważna, wzbudzająca nieokrzesane pragnienia. Jeżeli chcemy podkreślić osobowość i zanurzyć się w jednym takim zapachu na świecie, wybierzmy projekt Toma Forda, który rozpala zmysły do czerwoności i nikogo, nie pozostawia obojętnym.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L645

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Składnikami tej tajemniczej i niezwykle aromatycznej kompozycji są równoważne, słodko-gorzkie składniki. Prowokujący tytoń o drzewnym, rozgrzewającym i ostrym aromacie przeplata się ze słodką wanilią. Efekt? Jedyne tak pachnące perfumy, o długotrwałej ekspozycji, prowokujące do działania, zauważalne przez każdego, kto znajdzie się w naszym zasięgu. Ta niebanalna propozycja przeznaczona jest dla osób, które lubią podkreślać unikatowość swojego charakteru.