fb

Armani – Si Intens

Armani – Si Intens

Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
589,00 zł
Ilość

Intense to trzeci zapach wzbogacający elegancką linię zapachową Si. Tym razem naszym oczom ukazuje się tajemniczy, czarny flakon - przyciągający uwagę i zachęcający do zanurzenia się w skrywanej w środku esencji. Czarujący, intensywny, bogaty w szlachetne aromaty Si Intens podkreśla zdecydowaną siłę kobiecości. Wybierając ten zapach, przełamiesz stereotypy, uwolnisz swoją namiętność i elegancję. Hipnotyzujące i niebanalne połączenie sprawia, że zapach ten rozbrzmiewa idealnie na skórze podczas wieczornych wyjść i spotkań. Uwodzicielski, a zarazem szykowny zapach Giorgio Armani to nie lada okazja do celebrowania swojej kobiecości.
 

Armani - Si Intens 100 ml - głęboka inspiracja

 
We wnętrzu szlachetnego flakonu Si Intense znajdziesz zniewalające połączenia kwiatów, owoców i nut orientalnych. Otwarcie zapachu to miks egzotycznych woni mandarynki i bergamotki zestawionych z liściem czarnej porzeczki i kwiatu frezji. Nuta serca pulsuje kobiecym aromatem róży majowej, zmysłowym olejkiem neroli oraz kwiatem osmantusa połączonym z ziemistą wonią dzięgla. Prawdziwą rozkosz i namiętność gwarantuje dodatek balsamicznej jodły, paczuli, ambroksanu i słodkiej wanilii. Takie wykończenie perfum Si Intense sprawia, że zapach pozostaje w pamięci na wieczność.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L7

Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - owocowe
17,99 zł
Ilość

Brak produktu
Odkryj intensywne połączenie aromatów drzewnych, kuszących owoców i romantycznych kwiatów. W tym niezwykle charakterystycznym zapachu poczujesz przypływ natchnienia. Na początku wyczujesz miks bergamotek, pomarańczy, frezji i liści porzeczek. W środku kompozycji odkryjesz połączenia róż, neroli i kwiatu osmantusa. Długotrwałe składniki bazy będą wibrować na Twojej skórze aromatem jodły, wanilii i głębokich, eleganckich nut drzewnych.